Į Kadetų licėjų, įgyvendinantį atskirus savitos pedagoginės sistemos elementus (sausumos kadetų ugdymo), mokiniai priimami iš visos Savivaldybės teritorijos laisvu savo pačių ir (ar) tėvų apsisprendimu.

Iš kitų savivaldybių prašymus galės paduoti tik konkrečioje pasirinktoje mokykloje. Jei dėl techninių kliūčių ar kitų priežasčių nebus galimybių paduoti prašymų elektroniniu būdu, prašymus bus galima paduoti pasirinktoje mokykloje.

Pateikiant prašymą licėjuje, kartu pateikiami: mokinio gimimo liudijimo kopija, vaiko sveikatos pažymėjimo (Forma Nr. 027-1/a) kopija ir mokinio charakteristika.

Mokinių ir klasių skaičių ir prašymų priėmimo pradžios datą ir laiką 2019-2020 m. m. Savivaldybės taryba svarstys vasario 26 d. posėdyje.

Informaciją teikia:

Loreta Vosylė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,