Į Kadetų licėjų, įgyvendinantį atskirus savitos pedagoginės sistemos elementus (sausumos kadetų ugdymo), mokiniai priimami iš visos Savivaldybės teritorijos laisvu savo pačių ir (ar) tėvų apsisprendimu.

Iš kitų savivaldybių prašymus galės paduoti tik konkrečioje pasirinktoje mokykloje. Jei dėl techninių kliūčių ar kitų priežasčių nebus galimybių paduoti prašymų elektroniniu būdu, prašymus bus galima paduoti pasirinktoje mokykloje.

Pateikiant prašymą licėjuje, kartu pateikiami: mokinio gimimo liudijimo kopija, vaiko sveikatos pažymėjimo (Forma Nr. 027-1/a) kopija ir mokinio charakteristika.

Priimant į mokyklas 2018–2019 m.m prašymo padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų sąrašų sudarymui. Tai lemia Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos apraše nurodyti kriterijai.

Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas (2018-02-06 Kauno m. savivaldybės tarybos sprendimas Nr. T-33).

2018 m. priėmimo į kadetų licėjų tvarkos aprašas.

Informaciją teikia:

Loreta Vosylė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,