Artėja renginys, ką svarbu žinoti!

Lapkričio 12 dieną, 13 val. LLA Vanagų kovotojų stovyklavietėje, Karalgirio miške, Vilkijos rajone įvyks kadetų priesaikos – pasižadėjimo ceremonija. Atsakome į dažnai pastaruoju metu užduodamus klausimus.

Kaip būsimi kadetai vyks į renginio vietą?

Keturi autobusai užtikrins būsimų kadetų kelionę į renginio vietą. Penktadienį pirmieji autobusai išvyksta 8.15 val. iš šalia Kadetų licėjaus esančios Žeimenos gatvės. Vykstančiųjų sąrašai su išvykimo laikais bus perduoti instruktoriams bei klasių auklėtojoms.

Jei į renginį vykstate nuosavu transportu?

Google maps renginio vietą rasite šioje nuorodoje. Jei nuspręsite vykti savarankiškai renginio dieną svarbu išlaikyti judėjimo kryptį: A taškas – Vilkija (orientyras – degalinė), B taškas – renginio vieta LLA Vanagų kovotojų stovyklavietė, C taškas – Generolo Povilo Plechavičiaus ąžuolų giria, D taškas – išvažiavimas į kelią 1925 kelią, E taškas – išvažiavimas į A autostradą. Atstumas nuo A taško iki B taško – 10,4 km.

Kur galima parkuoti automobilius renginio dieną?

Renginio dieną svarbu užtikrinti ne tik judėjimo kryptį, bet ir tvarkingą automobilių stovėjimo išdėstymą. Pastatykite savo automobilį kairiojo kelio dalyje, sudarant galimybes pravažiuoti visiems. Taip pat pasistenkite atvykti kiek galima anksčiau, nes pastatyta automobilių virtinė gali išsitęsti iki vieno kilometro. Instruktoriai padės sureguliuoti automobilių parkavimą.

Kaip žinoti ar vykstate teisinga linkme?

Jūsų patogumui bus išstatyti kontroliniai postai, kuriuose kadetai vilkintys saugos liemenes nurodys jums atstumus ir kryptis. Atstumai nuo A taško iki B taško – 8 km, nuo B taško iki C taško – 2,2 km, nuo C taško iki D taško – 3 km.

Kokia reikalinga apranga?

Kadetų licėjaus auklėtiniai vyksta į renginį dėvintys lauko uniforma, žiemines juodas kepures. Svečius taip pat kviečiame atvykti su apranga pritaikyta būti miške. Taip pat turėkite pirštines, bei kepurę. Oro temperatūra – 8 laipsniai, vėjo greitis – 5 m / s., debesuota, kritulių nenusimato. Šaltinis – LRT.

Kuo galime prisidėti prie renginio?

Išmokite dainą „Varnas“. Kartu sudainuosime renginio metu.

Ruošiantis kadetų priesaikos – pasižadėjimo ceremonijai LLA Vanagų kovotojų stovyklavietėje gimė idėja surasti dainą, kurią galėtų dainuoti į šventinę ceremoniją visi susirinkusieji. Buvęs Kadetų licėjaus mokytojas Gintautas Mikalauskas ir muzikos mokytoja Laura Šimaitytė – Valaitienė mielai sutiko prisijungti prie šios idėjos. Kadetas Vytis Mantrimavičius sujungė mokytojo Gintauto įrašytą garso takelį su girininko Kęstučio Markevičiaus atsiųstomis nuotraukomis į vientisą vaizdo įrašą. Kviečiame ir Jus prisijungti prie šios idėjos – mūsų tautos istorijos išsaugojimo!

Jei turite klausimų, klauskite komentaruose – atsakysime.