Kadetų dienotvarkė

Atnaujinta Kadetų licėjaus dienotvarkė

2022-2023 mokslo metais Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje ugdymo procesas vyks pagal dienotvarkę, patvirtintą Licėjaus tarybos 2022 m. liepos 21 d. protokolu nr. 4-5, dienotvarkė. Kadetų ugdymo procesas ir poilsio laikas planuojami ir vykdomi įvertinus ilgametę Licėjaus darbo patirtį, kadetų ir jų tėvų poreikius, mokytojų pasiūlymus, sunkumus ir siekiamybes.

Vykdant pagalbą mokymosi sunkumus patiriantiems mokiniams ir ugdant gabiuosius, dienotvarkė papildyta nuline pamoka, kuri prasidės 7.30 val. Šio užsiėmimo metu mokiniai konsultuosis ir atliks namų darbus, ruošis savarankiškiems ir kontroliniams darbams, o matematikos, fizikos, istorijos bei lietuvių ir anglų kalbų mokytojai vykdys dalykines konsultacijas. 8 val. 15 min., prieš prasidedant pamokoms, kadetai atliks rytinę mankštą.

Pirmoji pamoka prasidės 8 val. 30 min. Mokinių poilsiui skiriamos dvi pailgintos pertraukos – po 3 pamokos (11 val. 05 min.) – 20 minučių ir po 4 pamokos (12 val. 10 min.) – 30 minučių. Pertraukų laiku mokiniai pietaus, ilsėsis naujai įkurtose poilsio erdvėse.

5-8 klasių mokiniai – pirmadieniais ir trečiadienis, I-IV gimnazijos klasių mokiniai – antradieniais ir ketvirtadieniais po pamokų dalyvaus karybos užsiėmimuose, kitomis savaitės dienomis lankys neformaliojo ugdymo būrelius ir veiklas.

Karybos užsiėmimų pradžia priklausys nuo kiekvienai klasei skirto pamokų skaičiaus pagal ugdymo planą, todėl klasių karybos pagrindų užsiėmimų pradžia skirsis. Užsiėmimų pabaiga 17.05 val. Karybos pagrindų užsiėmimuose dirbs kvalifikuoti instruktoriai.

Tikime, kad bendri susitarimai padės pasiekti gerų ir labai gerų rezultatų.