Atvirų durų diena Pasieniečių mokykloje

Gegužės 3 dieną, Kadetų licėjaus auklėtiniai dalyvavo Pasieniečių mokyklos atvirų durų renginyje. Pasieniečių mokyklos istorijos ištakos 1991 – ieji. Mokyklos tikslas – atlikti teorinį bei praktinį pirminį ir tęstinį profesinį mokymą, siekiant užtikrinti pareigūnų rengimą pagal ES sienų kontrolei, šalies nacionaliniam saugumui ir nelegalios migracijos procesų kontrolei keliamus reikalavimus. Prieš septynerius metus mokykloje įkurtas Jaunojo pasieniečių būrelis. Kadetai buvo supažindinti su Pasieniečių mokyklos mokomosiomis erdvėmis, bendrabučiu, vidine mokyklos tvarka, lazerine šaudykla. Kursantai atliko nusikaltėlio sulaikymo pasirodymą, pasienio pareigūnai su savo vokiečių bei belgų augintiniais ieškojo pamestų daiktų.