Kadetų licėjus

Bendradarbiavimas su vaikų darželio „Spindulys“ bendruomene

Darželyje „Spindulys“ įvyko bendruomenei ir Kauno miestui skirta šventė. Renginį vedė darželio mokytojos, buvo pakviesti įvairūs svečiai. Kauno Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su darželiu, taip pat buvo pakviesti į renginį: padėjo jį organizuoti, dalyvavo įvairiose veiklose.

Darželis parengė sporto užduotis vaikams ir jų artimiesiems – tinklinį, futbolą su maišais, virvės traukimą, vaivorykštės ratelį. Renginyje buvo teikiami apdovanojimai daugiausiai darželiui padėjusioms šeimoms.

Be Kadetų licėjaus auklėtinių šioje šventėje taip pat dalyvavo daugybė svečių iš Kauno mieste ir rajone esančių kultūros, meno bei kitų įstaigų. Tarp jų buvo „Kaunas – Europos kultūros sostinė“ organizatoriai, saldainių fabriko darbuotojai, Karmėlavos oro uosto lakūnai ir palydovės, Lėlių teatro aktoriai, V. Kudirkos bibliotekos bibliotekininkai, Meno galerijos atstovai, Žalgirio krepšininkai, Zoologijos ir Botanikos sodų darbuotojai, Vytauto Didžiojo Universiteto dėstytojai ir studentai, Kauno ligoninės gydytojai ir slaugytojai.

Darželis „Spindulys“ jau ilgą laiką bendradarbiauja su P. Plechavičiaus kadetų licėjumi. Dar šių metų kovo mėnesį darželio auklėtiniai lankėsi Kadetų licėjuje, kur jie susipažino su jo veikla ir aplinka. Vaikams įspūdį paliko pirmosios medicinos pagalbos pamoka, bokso ringas, treniruotė su kadetais, alpinizmo salė, kurioje darželio auklėtiniai galėjo laipioti. Licėjaus mokiniai taip pat lankėsi darželyje, surengė knygų skaitymo popietę, skaitė knygas, jas aptarė. Kadetai darželinukams padovanojo savo rankų darbo lankstinukus, su jais žaidė. Licėjaus bibliotekoje taip pat buvo surengta paroda „Skaitydami kopiam aukštyn“, kurioje pademonstruoti darželio bendruomenės pagal perskaitytas knygas parengti kūrybiniai darbai.

Generolo P. Plechavičiaus kadetų licėjus džiaugiasi savo auklėtiniais, kurie bendradarbiauja su darželiu „Spindulys.“ Jie tikisi, kad savo pavyzdžiu vaikus paskatins būti fiziškai aktyviais, augti savarankiškais ir pilietiškais.