Dėkojame už skirtą 1,2 proc. paramą

Gerbiami tėveliai, mokytojai, buvę mokiniai ir visi, kurie norėtų paremti Kadetų licėjų!

Dėkojame visiems, 2020 m. parėmusiems mokyklą ir skyrusiems 1, 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį.

Mes jaučiame Jūsų pritarimą ir palaikymą. Tai padeda mums kurti saugią ir atvirą ugdymo (si) aplinką, sėkmingai įgyvendinti numatytus ugdymo (si) tikslus, projektuoti ir įgyvendinti naujas ir anksčiau svajotas idėjas.

Pagal Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus savo pajamų dalį (iki 1,2 proc.) Jūs galite pervesti pasirinktai įstaigai, visuomeninei organizacijai ir kt. Tai nepareikalaus iš Jūsų jokių papildomų materialinių išlaidų.

Kaip tai atlikti?

EDS sistema galima naudotis per interneto naršyklę:

– prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos;
– viršutiniame meniu pasirinkite „Deklaravimas“;
– kairėje pasirinkite „Pildyti formą“ ir atsidariusiame lange išsirinkite „Prašymas skirti paramą“;
– jeigu dar nesate šios formos pildęs(-džiusi) internetu, pasirinkite „Pildyti naują formą“;
– laukelyje „Forma elektroniniam pildymui“ spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“;
– jeigu jau esate šią formą pildęs(-džiusi) internetu, pasirinkite „Pildyti ankstesnės pagrindu“;
– atsidariusiame lange pasirinkite FR0512 formą elektroniniam pildymui – spauskite „Pildyti dokumentą šio pagrindu“;
– formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius;
– užpildžius formą, dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite „Pateikti deklaraciją“ ir patvirtinkite.

Paramos formos pildymas per VMI mobiliąją programėlę:

– parsisiųskite VMI programėlę iš „Google Play“ arba „App Store“;
– prisijunkite VMI programėlėje;
– pasirinkite „EDS deklaracijos“;
– pasirinkite „Paramos skyrimas“;
– spauskite „Pildyti naują“;
– užpildykite visus laukelius;
– spauskite „Pateikti“.

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus rekvizitai – nuoroda.