Dieninė stovykla „Asmeninis olimpas“

Kviečiame 1-4 klasių Kauno miesto mokyklų mokinius nuo 2019 m. birželio 17 d. iki 2019 m. birželio 21 d. išbandyti save dieninėje stovykloje „Asmeninis olimpas“. Stovyklos kaina – 55 Eur, į kuriuos įeina pietūs ir vakarienė, autobuso nuoma, išlaidos viešajam transportui.

Norinčių stovykloje dalyvauti mokinių tėveliai į Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus raštinę pristato užpildytą sutartį, prašymą, sutikimus, gimimo liudijimo  arba asmens tapatybės kortelės kopiją, sveikatos pažymą   arba pasirašytus dokumentus nuskenuoja ir siunčia adresu virginija.druckiene@gmail.com.

Pinigus už stovyklą reikia pervesti į Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus AB „Swedbank“ sąskaitą – LT127300010089115971.

Informacija teikiama telefonu: +3706 099 5009.

Categories: Stovyklos