Dieninė stovykla

Dieninė stovykla „Sveiki, tvirti, kūrybingi“

Birželio 27 – liepos 1 dienomis, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus organizuoja dieninę stovyklą „Sveiki, tvirti, kūrybingi“. Kasmet organizuojama stovykla yra skirta būsimiems bei dabartiniams Licėjaus auklėtiniams.

Ši dieninė stovykla suteikia galimybę mokiniams patirti tai, su kuo jie susidurs būdami Kadetų licėjaus auklėtiniais: bendrojo ir neformalaus ugdymo programomis, teoriniais ir praktiniais karybos užsiėmimais, aktyviomis veiklomis, Licėjaus vidaus tvarkos reikalavimais

Stovyklos dienomis, dalyviai susipažino, kaip gyvūnai gamtoje maskuojasi, palygino su kariūnų kamufliažu. Patys dalyviai bandė kurti kamufliažo rašto atmainas, tyrinėjo senovės baltų simbolius, kūrė ornamentus, gamino atvirukus, susipažino su karybos istorija, žaidė komandinius žaidimus išbandė alpinizmo virvių tvirtumą leidžiantis nuo gynybinio forto sienos.

Dieninės stovyklos vyksta jau nuo pat Kadetų licėjaus įkūrimo. Dalyviai yra skirstomi į būrius pagal amžiaus grupes. Jie taip pat turi su savimi pasiimti nurodytus daiktus, tarp jų lauko uniformą, kuprinę ir kt. Stovyklos veikla suskirstyta pagal būrius, pateikta dienotvarkė, kurioje nurodytos veiklos, konkretus jų laikas, vieta ir vadovai.