Gerbiama Licėjaus bendruomene

Ir vėl atėjo tas metų laikas, kai mūsų širdyse, namie, visoje gyvenimo aplinkoje kažkas pasikeičia. Šiuo metu tampame vieni kitiems atlaidesni, jautresni, šiltesni. Baigiantis metams tarsi stovime ant slenksčio, užverdami  2020 metų duris. Kokie buvo tie metai mums visiems? Buvo visko. Tačiau prisiminkime tai, kas įvyko gero, malonaus, kuo galime džiaugtis, ko išmokome, su kuo susitikome, kokias dovanos gavome iš gyvenimo šiemet.
Sveikiname Jus su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir su ateinančiais 2021 – aisiais metais. Linkime pasitikti juos su viltimi ir džiaugsmu. Sulaukti stebuklo, kokį tik galima dovanoti šventų Kalėdų naktį. Tegul Jus supa tyros širdys, į sielą žvelgia geros akys ir prisiglaudžia gerumas, dovanotas tikro, tiesaus, nuoširdaus, brangaus žmogaus.

Kadetų licėjaus administracija