Kadetai

Gytis Ugvarija

Baigiant 10-tąją klasę, Jonavoje, buvau tvirtai apsisprendęs rinktis profesinę mokyklą ir mokytis elektromechaniko specialybei. Visiškai atsitiktinai internete, ieškodamas karo akademijos, atradau tuometinę jaunojo kario mokyklą. Neįkainojama patirtis, išmoktos gyvenimo pamokos padėjo įveikti kylančius sunkumus karo akademijoje. Man kadetas – ypatingų gabumų mokinys, siekiantis studijuoti aukštojoje karo mokykloje. Dėl to dabar ir esu, karo akademijos kariūnas, būsimas Lietuvos karininkas.
Kiekvieną rytą, žiūrint į save veidrodyje, didžiuojuosi tuo, kad nešioju ant dešinio peties trispalvę, Lietuvos Respublikos himną giedu tvirtai laikydamas ranką prie širdies ir giedu taip, kad priešas girdėtų.
Didžiuojuosi tuo, kad esant reikalui, stosiu ir ginsiu Tėvynę, šeimą ir draugus.

Categories: Testimonial