Kadetai akcijoje „Mes Darom“

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtiniai dalyvavo kasmetinėje akcijoje „Mes Darom“.
Kadetai nėra abejingi miestui kuriame gyvena ir mokosi, dėl to šiais metais kadetai tvarkė net du Kaune esančius plotus: tai Jonavos gatvėje esančia atkarpą tarp dviračių tako ir Neries krantinės bei Eigulių piliakalnio prieigas.

Daugiausiai darbo buvo Neries pakrantėje. Gerai organizuotas gimnazijos klasių būrys, vadovaujamas būrininko Tado Norkaus, per trumpą laiką susitvarkė su jiems iškeltu uždaviniu. Licėjaus vyr. instruktorius Aleksandras Nemura ir mokytoja Gražina Žebelienė liko patenkinti savo auklėtinių darbu.

Penktų – aštuntų klasių, trisdešimties kadetų būriui, buvo iškeltas uždavinys sutvarkyti Eigulių piliakalnio prieigas. Prieš pradedant darbą, kadetai turėjo trumpą istorijos pamoką, kurios metu susipažino su Eigulių piliakalnio įvykiais. Kadetai taip pat išgirdo, kad kiekvienas lietuvis turi ginti šalį ir savo artimą žmogų. Dėl to jų tarnyba kraštui prasideda jau dabar – Kadetų licėjuje.

Būrys buvo padalintas į du skyrius. Pirmas skyriaus vadas Jokūbas Kasperavičius perėmė laiptų į piliakalnį tvarką, antrojo skyrininko vadas Petravičius su savo skyriumi tvarkė prieigas. Iškeltas uždavinys įvykdytas. Visi saugiai sugrįžo į Licėjų. Vyr. instruktorius Ričardas Žilaitis džiaugiasi kadetų požiūrį į savanorystę.

Vėliavos ceremonijos metu, Kadetų Licėjaus direktorė Ingrida Levickienė, padėkojo visiems dalyvavusiems akcijoje „Mes Darome“ ir palinkėjo visiems gero savaitgalio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *