Kadetai

Kadetai dalyvavo Gerų darbų mugėje

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtiniai dalyvavo tradiciniu mūsų socialinio partnerio „ACME Grupės“ renginyje – Gerų darbų mugė. Šis renginys unikalus tuo, kad „ACME Grupės“ darbuotojai džiugino skaniais patiekalais, prekiavo nenaudojamais žaislais, knygomis, žaidimais ir kitais įrenginiais, rungėsi aukcione, protų mūšyje, eksperimentavo socialinių partnerių išmaniojoje laboratorijoje, išbandė edukacijas bei lavinančius žaidimus. Aktyviai renginyje dalyvaujantys darbuotojai su šeimos nariais ne tik pramogavo, bet ir aukojo pinigus už pasirinktas veiklas.

Šiame renginyje dalyvavę kadetai renginio dalyvius supažindino su pirmosios pagalbos pagrindais, išgyvenimo principais, karine ekipuote bei Kadetų licėjaus veikla.

Verta paminėti, kad nuo šių mokslo metų kadetų Licėjuje pradeda veikti ukrainiečių klasė, kurioje bus mokoma savo gimtąja kalba. Licėjus iš anksto pasirūpino, kad ukrainiečiams būtų užtikrintos atitinkamos sąlygos mokytis ugdymo įstaigoje. Šį uždavinį palengvino ACME Grupės indėlis: UAB „ACC Distribution“, kuri priklauso ACME Grupei, padovanojo naujus kompiuterius.

ACME Grupė įkurta netrukus po Baltijos šalių nepriklausomybės atgavimo, 1993 m. Ji veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir apima net 36 bendroves. Kartu ši grupė užtikrina naujų technologijų, socialinių ir kitų inovacijų sklaidą Baltijos valstybėse. Jie stato naujus vėjo jėgainių ir saulės elektrinių parkus, užsiima investicijomis, labdara, šiuo metu skiria paramą Ukrainos gyventojams.

Ši parama, kaip ir ACME Grupė atneštos inovacijos ir veikla, yra prasminga, siekiant šviesesnės ateities visos Lietuvos gyventojams. Tai galima konkrečiai pamatyti Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje ukrainiečiams įrengtoje klasėje. Padovanoti kompiuteriai padės mokiniams suteikti pilnavertį švietimą saugioje aplinkoje. Malonu, kad ACME domisi Licėjaus veikla, o kadetai gali pasidžiaugti suteikta galimybe pristatyti savo ugdymo įstaigą.

Nuotraukų šaltinis: „ACME Group“