Knyga

Kadetai konferencijoje „Knyga mūsų pasaulyje“

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtinės, drauge su mokytojomis ir bibliotekininke dalyvavo respublikinėje metodinėje – praktinėje mokytojų, bibliotekininkų ir mokinių skaitymo skatinimo konferencijoje ,,Knyga mūsų pasaulyje“.

Miglė Navašinskaitė ir Lukrecija Kuzmickaitė padedamos lietuvių kalbos mokytojos Aidos Jazavitienės kūrė eilėraščius apie Lietuvą, Samanta Sao Pedro su dailės mokytojos Jūratės Januškevičiūtės – Varnagirės patarimais iliustravo Šatrijos Raganos kūrinį.

„Ši konferencija skatino plačiau domėtis literatūra, pamilti knygą“, – kalbėjo bibliotekos vedėja Ilona Šeškuvienė, „renginys leido pajusti atradimų ir kūrybos džiaugsmą.

Šiemet konferencija skirta rašytojų Bernardo Brazdžionio 115-ųjų, Ievos Simonaitytės 125-ųjų ir Šatrijos Raganos 145-ųjų gimimo metinių jubiliejams.