Inžinerijos batalionas

Kadetai inžinerijos bataliono renginyje

Lapkričio 20 dieną, Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kvietimu Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtiniai dalyvavo inžinerijos bataliono atvirų durų dienos renginyje.
Kadetų licėjaus auklėtiniai bataliono svečius su supažindino su pirmosios pagalbos, alpinizmo, topografijos, išgyvenimo bei savigynos pagrindais.
Kiekvienas renginio dalyvis lydimas kadetų turėjo galimybes persikelti per menamą kliūtį virve, pabandyti įsirengti saugią bei sausą vietą nakvynei, sužinojo kaip reaguoti bei mobilizuoti ranką nelaimingo atsitikimo atveju.
Jau tradiciniu tapęs renginys paskutinį rudens mėnesį sukvietė daugiau nei 2500 vaikų iš įvairių mokyklų bei darželių. Vaikai lydimi pedagogų, tėvų, bei karių susipažino su inžinerijos bataliono paskirtimi, ginkluote, spec. technika. Dienos metu leidosi karinių pajėgų sraigtasparnis. Renginyje taip pat dalyvavo ir kitų Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų kariai. Pertraukų metu, buvo galima pasivaišinti kareiviška koše bei atsigerti arbatos, kuri sušildė ne vienam sužvarbusias rankas.
Šis renginys prasmingas, kadetai turėdami žinias įgytas licėjuje, dalinosi ne tik su savo bendraamžiais, bet ir visais renginio dalyviais.
Mums buvo garbė ir didelė atsakomybė dalyvauti šiame renginyje. Esame dėkingi J. Vitkaus inžinerinio bataliono vadui už kvietimą kvietimą ir pasitikėjimą. Nuotraukos: J. Vitkaus inžinerijos bataliono.