Kadetai LAN party

Balandžio 28-29 d. Kadetų licėjuje vyks „Kadetai LAN party“. Tai jau trečius metus iš eilės kadetų organizuojamas LAN žaidimų renginys. Jo metu Licėjaus auklėtiniai susirenka su bendraminčiais prasmingai praleisti laiką su savo hobiu. Tačiau šių metų „Kadetai LAN party“ bus kiek kitoks. Renginio organizatoriai, skatindami bendruomeniškumą, kviečia dalyvauti ir buvusius mokyklos auklėtinius bei Licėjuje besimokančius ukrainiečius.

„Kadetai LAN party“ yra unikali proga kadetams praleisti laiką Licėjuje su savo draugais ir kolegomis užsiimant bendru pomėgiu – kompiuteriniais žaidimais. Tai ne tik įdomu, bet ir produktyvu. LAN žaidimai puikiai suderina gyvą bendravimą, pramogą ir jaunam žmogui svarbių įgūdžių formavimą. Šio renginio metu kadetai dalyvauja įvairiuose turnyruose bei tobulina savo komandinius, komunikacinius ir koordinacinius gebėjimus. O svarbiausia – visi įdomiai praleidžia laiką ir kartu kuria neužmirštamas akimirkas.

Šį renginį jau ne vienus metus organizuoja patys kadetai. Savo iniciatyva jie sukūrė dar vieną naują, savitą Kadetų licėjaus tradiciją. Džiugu, kad artėjantis „Kadetai LAN party“ į renginį įtrauks ir platesnę Licėjaus bendruomenę. Tęsdamas savo veiklą, LAN žaidimų renginys kiekvienais metais sugrįžta stipresnis ir unikalesnis. Jis, be abejo, keisis ir ateityje: ugdymo įstaigoje neseniai pradėjo veikti būrelis „Elektroninio sporto pasaulyje“, kuris užsiima panašaus pobūdžio veikla. Įdomu, kokie pokyčiai laukia toliau.