Kadeto savanorio pasas

Kadetai padeda prižiūrėti Kauno miesto aplinką

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kauno švara nenusėdo tik popieriuje, ketvirtadienį Licėjaus auklėtiniai pradėjo tvarkyti senąjį Vytauto parką. Tai ne pirma ir ne paskutinė bendra veikla. Kadetai padės prižiūrėti Kauno miesto aplinką, o už aktyvią veiklą rinks socialines valandas nuo šių mokslo metų kuriamame Kadeto savanorio paso projekte.

Socialinių valandų rinkimas Savanorių pase – svarbi priemonė, ugdant aktyvius ir sąmoningus piliečius. Tai vienas iš pagrindinių Kadetų licėjaus uždavinių, todėl pasirūpinta, kad būtų užtikrintos tinkamos sąlygos kadetams savanoriauti. Kauno švara yra viena iš Kadetų licėjaus socialinių partnerių.

Kadetai jau dalyvavo ne vienoje Kauno švaros surengtoje talkoje. Net ir atostogų metu darbo netrūksta. Šią vasarą jie tvarkė Kalniečių parką, surinko žmonių paliktas šiukšles, prižiūrėjo aplinką.

Kartu su kadetų savanoriška pagalba, Kauno švara galės geriau prižiūrėti aplinką, miesto parkus. Kadetų licėjaus auklėtiniai rūpinsis Kauno Ąžuolyno parko sporto ir vaikų aikštelėmis, dalyvaus įvairiuose projektuose. Senasis Vytauto parkas jau sulaukė mūsų dėmesio.