Kadetai pasitinka Vasario 16 – ąją!

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus bendruomenė pasitiko Vasario 16 – ąją! Kartu sutikti Lietuvos Nepriklausomybės dieną atvyko ir mūsų socialiniai partneriai Lvivo Kruty didvyrių vardo sukarinto licėjaus vadovas plk. Jurijus Gusar ir kapelionas Volodymyr Adamčiuk.

Renginys pasidėjo Šv. Mišiomis Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje. Vėliau su Kauno įgulos karinių vienetų bei pareigūnų vėliavų grupe, rikiuotės žingsniu kadetai pasiekė Vytauto Didžiojo Karo muziejaus sodelį.

Varpų muzikos garsai, Vyčio kryžiaus ordino vėliavos ceremonija, sveikinimo žodžiai ir jaunesniųjų karininkų kurso priesaika bei gėlių padėjimas prie Nežinomo kareivių kapo ir Laisvės paminklo vainikavo šventės paskutiniąją dalį.

Sveikiname visus su Lietuvos Nepriklausomybės diena!

Nuotraukų autorius: j. kdt. Neidas Kažys