Kadetų licėjaus bendruomenė ruošiasi padėti nuo karo nukentėjusioms šeimoms Ukrainoje

Šiandien Ukrainoje vyksta karas, kada jis baigsis – atsakymo neturi niekas. Kiekvieną dieną griaunami yra ne tik pastatai, bet ir ardomi žmonių likimai. Daugelis šeimų liko be artimųjų, sutuoktinio, tėvo, mamos, brolio ar sesers.

Šiuo metu mes ieškome rėmėjų, kurie skirtų autobusą parvežti šeimas iš Ukrainos. Mūsų bičiuliai iš Lvivo „Kruty didvyrių“ vardo sukarinto licėjaus auklėtinių šeimą: mamą, kadetą su sese ar broliu atvežtų iki Lenkijos sienos.

Pirma kelionė numatyta trisdešimčiai žmonių. Mes ieškome galimybių ne tik apgyvendinimui ir maitinimui, bet ir ugdymo proceso užtikrinimui. Mūsų įgyta patirtis organizuojant mokymo procesą pandemijos aplinkoje padės mums drauge su sukarinto licėjaus mokytojais užtikrinti nenutrūkstamą ugdymą ukrainiečių kalba. 

„Mes turime padėti jiems, kad karys kovos lauke deramai atliktų savo pareigą žinodamas, kad jo šeima yra saugi“, – kalbėjo Ričardas Žilaitis, direktoriaus pavaduotojas neformaliajam ugdymui, laikinai atliekantis direktoriaus funkcijas, -„visam šiam chaosui pasibaigus į savo namus sugrįžtų vaikai su naujai įgyta patirtimi, naujais draugais ir naujomis idėjomis“.

Kiekvieną kviečiame padėti ir prisidėti prie Lvivo „Kruty didvyrių“ vardo sukarinto licėjaus auklėtinių pagalbos šeimoms.

Prašome užpildyti šią anketą – https://bit.ly/GPPKL_PagalbaUkrainai ir tapti mūsų idėjos dalimi.

Categories: Savanorytsė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *