Kadetų licėjus

Kelionė į Broniaus Oškinio vaikų aviacijos akademijos stovyklą

2022 m. rugpjūčio 26 d. Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtiniai vyko į Kėdainiuose esančią Broniaus Oškinio vaikų aviacijos akademiją. Kadetai supažindino stovyklos dalyvius su pirmosios medicininės pagalbos teikimo įgūdžiais.

Kelionė įvyko neatsitiktinai – Kadetų licėjus su Aviacijos akademija pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Tai aktualu būsimosios Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus oro kadetų klasės auklėtiniams.

Aviacijos akademijos bendruomenė anksčiau taip pat lankėsi Kadetų licėjuje, kartu įstaigos dalinosi patirtimi, planavo tolimesnę veiklą ir bendradarbiavimą įvairiose ugdymo srityse.

Akademija užsiima konkrečiu neformaliuoju ugdymu: skatina domėtis aviacija, jos istorija, supažindina vaikus su aviacijos teorija bei moko juos pilotuoti orlaivius.

Tuo tarpu Licėjuje nuo ateinančių mokslo metų, bus rengiama oro kadetų klasė – jie susipažins su Lietuvos karinėse oro pajėgose naudojama technika, kartu su KTU mokysis kurti, prižiūrėti ir valdyti bepiločius orlaivius. Juos mokys kvalifikuoti instruktoriai. Todėl, generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjui bendradarbiavimas su B. Oškinio aviacijos akademija yra iš ties naudinga. Tikimės, kad šis ryšys paskatins Aviacijos akademijos auklėtinius rinktis Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjų.

Bendradarbiavimas šioje srityje praplės neformaliojo ugdymo pasirinkimą ir padės Kadetų licėjaus oro kadetams rinkti praktines žinias bei jiems įgyti gilesnį išsilavinimą. Abi bendruomenės galės glaudžiau bendradarbiauti, turės galimybių tarpusavyje dalintis ištekliais, žiniomis ir patirtimi.

Nuotraukos autorystė: LMNŠC Broniaus Oškinio Vaikų Aviacijos Akademija

Categories: Iniciatyvos