Kodėl verta rinktis licėjų?

Kadetų licėjus tai vieta kuri mane pakeitė keliais aspektais: Pirma, ugdoma disciplina, atsakingumas ir ryžtas siekiant užsibrėžtų tikslų mane suformavo kaip stipresnę, pajėgesnę įveikti kelimas užduotis bei iššūkius. Antra, licėjaus dėka, aš žengiau pirmąjį žingsnį savo svajonių karjeros link – karininko profesijos. Džiaugiuosi, kad iš licėjaus sugebėjau pasiimti viską ir išnaudoti visas galimybes! Kas jeigu ne mes? O kada jeigu ne dabar? Raminta Banišauskaitė, Lietuvos karo akademijos kariūnė.

Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pradėti pirmus karjeros žingsnius kadetų licėjuje. Ką man davė licėjus? Visų pirma, supratimą apie atsakomybę ir pagarbą uniformai. Lankant kadetų licėjų patobulėjau tiek kaip asmenybė tiek kaip komandos narys. Atsirado daugiau drąsos imtis iniciatyvos komandoje, ko pasekoje išsivystė lyderio įgūdžiai, kuriuos sugebėjau pritaikyti pasieniečių mokykloje einant į taktinius užsiėmimus bei sprendžiant ne kasdienines situacijas. Visa tai yra kadetų licėjaus puikių instruktorių atsidavimas savo be galo sunkiam darbui. Sunku žodžiais perteikti tai, ką licėjus man davė! Tai yra nenusakoma žodžiais, o pajuntama. Jei ne ši mokykla, net nežinau kurią kryptimi būtų pakrypęs mano gyvenimas. Esu laimingas, tapęs Kadetų licėjaus mokyklos dalimi. Artūras Zavtrikovas, Viešojo saugumo pareigūnas.