Konferencijoje „Kauno istorijos akiračiai“

Sausio 31 dieną mūsų licėjaus kadetai dalyvavo VDU ir Kauno miesto muziejaus konferencijoje „Kauno istorijos akiračiai“, kuri vyko Kauno Rotušėje. II b klasės mokinės Luka Posiakinaitė ir Auksė Mantrimavičiūtė pristatė mokyklos istoriją „Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus: nuo lūšiukų iki licėjaus“. IIa klasės kadetai Emilis Gylis ir Tauras Morkovičevas supažindino su projektiniu darbu „Vytauto Didžiojo vietos Kaune“. III b klasės mokinė Gabija Dvilevičiūtė pranešimu „VIII Kauno fortas: istorija, dabartis ir ateities perspektyvos“ atskleidė Kauno tvirtovės paslaptis. Džiaugiamės, kad atsakinėdami į istorijos ekspertų įdomius ir sudėtingus klausimus kadetai sugebėjo taikliai ir argumentuotai į juos atsakyti. Tikimės, konferencijoje įgyta patirtis, suteiks pasitikėjimą ir norą tobulėti.