Kviečiame į dienines stovyklas

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus (Žeimenos g. 66, Kaunas) 2020 m. birželio 8-26 dienomis organizuoja tris dienines stovyklas Kauno miesto ir rajonų mokyklų mokiniams:

I dieninė stovykla 4-5 klasių mokiniams „Mokausi žaisdamas“– nuo 2020-06-08 iki 2020-06-12. Registracija telefonu – 8 609 95009.  Stovykla kasdien nuo 8.00 iki 17.00 val. (65 Eur). Vaikų vidinis pasaulis bei supančios aplinkos ne mažiau sudėtingi už suaugusiųjų. Tik žaisdami vaikai gali laisvai reikšti emocijas, konstruktyviai išreikšti savo mintis ir jausmus, mokytis atsakomybės ir priimti sprendimus bei mokytis iš klaidų, pasitikėti savimi, tyrinėti, kurti, bendrauti, rasti bendraminčių ir gebėti vieni kitus pažinti, suprasti, pasitikėti vieni kitais, išklausyti ir ištiesti pagalbos ranką.

II dieninė stovykla 6-8 klasių mokiniams „Renkuosi iššūkius“ – nuo 2020-06-15 iki 2020-06-19. Registracija telefonu – 8 609 95009. Stovykla kasdien nuo 8.00 iki 17.00 val. (65 Eur). Tai savęs pažinimas, poreikių ir galimybių analizė, ekstremalūs išbandymai atrandant savyje harmoniją su gamta, greitos reakcijos ir motorikos lavinimas, ugdomas mąstymas ir sąmoningumas, lyderiavimas prisiimant atsakomybę už priimtus sprendimus, greitų sprendimų priėmimas kritinėse situacijose, fobijų įveikimas, valia, ištvermė, skatinamas kūrybiškumas ir aktyvumas, negatyvių emocijų, pykčio ir agresijos apraiškų valdymas, fizinis ir psichologinis pasirengimas, atsparumas neigiamiems gyvenimo reiškiniams.

Sokratas yra pasakęs: „Šventai tikėk, kad eini Olimpo kalno link, ir pateksi ant Olimpo kalno.“

Norinčių stovykloje dalyvauti mokinių tėveliai užpildo: sutartį, prašymą, sutikimus, pasirašo ir atneša kartu su gimimo datą įrodančiais dokumentais bei sveikatos pažyma į Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjų arba pasirašytus dokumentus, gimimo datą įrodančius dokumentus bei sveikatos pažymą nuskenuoja ir siunčia adresu virginija.druckiene@gmail.com.

Pinigus už stovyklą reikia pervesti į Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjų dvi dienas iki stovyklos pradžios, AB „Swedbank“ sąskaitą – LT127300010089115971

Stovyklos sutartis – nuoroda.
Tėvų sutikimas – nuoroda.
Sutikimas dėl fotografavimo ir viešinimo – nuoroda.
Prašymas dėl dalyvavimo stovykloje – nuoroda.

Rekomenduojamas daiktų sąrašas – nuoroda.