Viktorina

Kviečiame savo žinias patikrinti viktorinoje

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus kviečia Jus pasitikrinti savo žinias viktorinoje, kurioje dalyvauti galite paspaudę šią – nuorodą. Ji vyks nuo 2022 m. lapkričio 21 d. iki lapkričio 25 d.

Ši viktorina – tai tik dalis programos, kurią Lietuvos kariuomenės dienos proga rengia Kadetų licėjaus bendruomenė. Lapkričio 23 d. mokykloje vyks integruotos pamokos, siejančios karybą su lietuvių kalbos, teisės ir technologijų pamokomis, o svečiai dalyvaus specialiai parengtame konkurse. Tuo pačiu, prie Licėjaus esančiame stadione kadetai išbandys savo jėgas – jie turės įveikti kliūčių ruožą.

Lietuvos kariuomenė turi ilgą ir garbią istoriją, o jos indėlis saugant modernios Lietuvos laisvę iš ties vertas dėmesio – nuo Laisvės kovų XX a. pradžioje, Partizaninio karo prieš okupantus, iki modernios Lietuvos kariuomenės formavimo išsivadavus mūsų kraštui. Šiomis neramiomis dienomis ypač svarbu atkreipti dėmesį į mūsų valstybės ir jos gynybos istoriją.

Taigi, jei domitės Kadetų licėjaus veikla, Lietuvos karybos istorija, jei Jums rūpi išsaugoti nepriklausomą, laisvą, demokratišką Lietuvos valstybę, nepraleiskite šių metų Kariuomenės dienos šventinių renginių. Kviečiame visą Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus bendruomenę bei jos socialinius partnerius pasitikti ją su mumis dalyvaujant mokyklos organizuojamuose renginiuose lapkričio 23 d.