Kadetų licėjus

Licėjus – saulei nusileidus

2023 m. gegužės 19 d. planuojamas renginys „Licėjus-saulei nusileidus“. Tai renginys, kuria norima pagerbti mūsų ugdymo įstaigos kolegas iš Lvivo „Kruty didvyrių“ vardo sukarinto licėjaus.

Tik baigus mokyklą, jų laukia kova dėl savo šalies ir visų Ukrainos gyventojų laisvės. Vardan jos, Lvivo sukarinto licėjaus kadetai, kaip ir visi ukrainiečiai, nestokodami pastangų ir sveikatos, kiekvieną dieną veržiasi pirmyn.

„Licėjus – saulei nusileidus“ dalyviams reikės įveikti įvairias komandines užduotis. Tikimasi, kad jos įkvėps kadetus toliau remti Ukrainą, suvokti savo veiklos reikšmę ir paskatins geriau įvertinti komandinio darbo svarbą.

Šiuo renginiu norima priartinti Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtinius prie esamos situacijos Ukrainoje. Joje galima aiškiai pamatyti, kokia svarbi yra komanda – šalies vienybė neleido įsibrovėliams jų nugalėti.

Juk ne veltui sakoma Разом до Перемоги (Kartu iki Pergalės). Suvokdami, kad esame kur kas stipresni, kai dirbame išvien, galime įveikti bet kokius iššūkius taip, kaip juos įveiks ir Ukraina.