Matematikos savaitė

Kadetų licėjuje vyko „Matematikos savaitė“. Konkursas „Šimtas matematikos uždavinių per 100 minučių“, kurį organizavo mokyt. A. Keblikas, leido kadetams parodyti matematinius gebėjimus, sprendžiant įvairaus tipo uždavinius. Konkurso laureatais tapo – 5 kl. mok. Tajus Rinkevičius, 6 kl. mok. Dovydas Graužys, 7 kl. mok. Titas Mažilis, 8 kl. Gabija Deveikytė, I gimnazijos klasės Marius Gaigalas.

Piešinių konkursai „Matematika – jėga !“, „Piešinys – matematikos uždavinys“, logotipų konkursas „Matematika“ tęsis iki gruodžio pabaigos – matematikos ir dailės integracijai savaitės neužteko.

Fizikos mokytojas A.Bagdonas kadetams visą savaitę demonstravo “ „Netradicinius ugnies išgavimo būdus”. Mokytojų J. Ivanauskienės ir A. Babianskienės organizuotos varžytuvės „Nesi gudresnis už penktoką ?…” IV gimnazijos klasių mokiniams, parodė, kad išspręsti penktokų uždavinį kartais būna sunkiau, nei dvyliktos klasės.

Visą savaitę kadetai dalyvavo edukaciniame konkurse „OLYMPIS”, kuriame mokiniai patikrino savo matematines žinias, pakartojo dalyko medžiagą. Matematikos mokytojai skaitė pranešimus, vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Karyba kitaip“ Džiugu, kad kiekvienais metais mokinių, dalyvaujančių matematiniuose renginiuose, skaičius vis didėja. Visiems mokiniams linkime kantriai kopti į matematines aukštumas!