Mokytojų diena Kadetų licėjuje

Spalio 5 dieną Kadetų licėjaus bendruomenė šventė Mokytojų dieną. Nuo pat ankstaus ryto abiturientai sveikino mokytojus ir instruktorius, pravedė pirmąsias pamokas bei kartu su mokinių tarybos nariais organizavo aktyvias veiklas.

Po mankštos, mokytojai su instruktoriais buvo paskirti į dvi grupes ir gavę užuominas turėjo įvykdyti užduotį.

Reikėjo atrasti siūlo galą kuris turėjo nuvesti į vietą, kur buvo paimti į nelaisvę Licėjaus darbuotojai. Mokytojai dalinosi savo žiniomis su instruktoriais, kurie savo patirtimi padėjo įveikti kitus sunkus. Rezultate – pagrobėjai sulaikyti, darbuotojai išlaisvinti.

Mokytojai ir instruktoriai dėkoja abiturientams bei mokinių tarybos nariams už gerai suorganizuotą nuotaikingą šventę.