„Myliu Lietuvą 2019“

Gruodžio 11 dieną licėjuje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 klasių užsienio (rusų) kalbos konkursas „MYLIU LIETUVĄ 2019“, skirtas Laikinosios sostinės šimtmečiui paminėti. Konkurse dalyvavo penkiolika komandų. Įdomią kelionę gimtojo miesto pažinimo link sudarė penkios stotelės:  „Prie Kauno žemėlapio“, „Surask žodį“, „Ką žinai apie Kauną“, „Namų užduotis“, „Draugystės diktantas“. Visos komandos pademonstravo kultūrinį išprusimą, gebėjimą dirbti komandoje, antrosios užsienio kalbos žinias ir meilę gimtajam miestui. Sėkmingiausiai „kliūčių ruožą“ įveikė ir aukščiausius balus surinko „Aušros“ gimnazijos, „Saulės“ gimnazijos ir KTU Vaižganto progimnazijos komandos. Sveikiname ir džiaugiamės visais dalyviais.