Nacionalinė teisinių žinių olimpiada „Teisė kiekvienam“

Šių metų gegužės ir birželio mėnesiais šeštus metus iš eilės vyko nacionalinė teisinių žinių olimpiada „Teisė kiekvienam“. Mykolo Romerio universitetas, nacionalinis transliuotojas LRT, Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra ir kiti garbūs projekto rėmėjai antrus metus organizavo šalies moksleiviams teisinių žinių olimpiadą nuotoliniu būdu.

Mūsų Licėjaus 5-12 klasių mokiniai aktyviai registravosi, ruošėsi ir dalyvavo olimpiadoje. Ji vyko dviem etapais. Finaliniame etape dalyvavo 400 šalies moksleivių, geriausiai pasirodžiusių pirmajame olimpiados etape. Iš jų – 25 licėjaus mokiniai pateko į finalą.

Licėjaus auklėtinis Jokūbas Kasperavičius parodė ypatingai geras teisines žinias, ir pateko į olimpiados geriausiųjų 10-tuką! Jokūbą Kasperavičių ir mokinius ruošusią teisės pagrindų mokytoją Kristiną Žukauskienę sveikino Mykolo Romerio universiteto Teisės mokyklos atstovai, įteikė padėkas ir atminimo dovanėles.

Universiteto atstovai padėkojo už licėjaus mokinių norą ir aktyvumą pasitikrinti teisines žinias nacionalinėje olimpiadoje, ir perdavė dekanės prof. dr. Lyros Jakulevičienės padėką užėmus 1-ąją vietą tarp šalies mokyklų nominacijoje “Aktyviausia mokykla”.