Nacionalinis diktantas

Jau tryliktą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas šiemet vyko vasario 28 dieną, penktadienį, 11 valandą. „Šių metų tekstas apjungia lietuvių kalbos grožį ir sudėtingą daugiasluoksnę sostinės Vilniaus, o kartu ir Lietuvos istoriją. Tekstas ne tik grakštus ir žavintis lietuvių kalbos gyliu, bet ir intriguojantis – tikimės, kad autoriaus meistriškai supintas pasakojimas paskatins mus stabtelti ties mūsų istorijos vingiais, gal net nauju žvilgsniu pažvelgti į simbolines Vilniaus vietas“, – sakė Nacionalinio diktanto organizatorė Vytautė Šmaižytė. Mūsų Licėjaus bendruomenė- mokiniai, mokytojai, tėvai, Licėjaus darbuotojai- tradiciškai diktantą rašė Licėjuje. Nacionalinis diktantas – tai ne žinių patikrinimas, organizatoriai kelia tikslą paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba ir puoselėti ją. Mūsų dalyvavimas – tai meilės gimtajai kalbai, pasididžiavimo unikalia lietuvių kalba išraiška. Tad tų, kurie dar neišdrįso dalyvauti šiais, lauksime kitais mokslo metais.