NATO švenčia savo įkūrimo 70-ąsias metines

Šiemet NATO švenčia savo įkūrimo 70-ąsias metines, tuo pačiu Lietuvos narystei aljanse sukanka 15 metų!
Ta proga jau kovo 29 dieną kviečiame pasitikrinti žinias apie NATO ir laimėti kelionę į NATO būstinę Briuselyje!
Jei norite dalyvauti NATO egzamine, kviečiame iš anksto REGISTRUOTIS www.nato70.lt, nes pirmajame etape galės varžytis tik užsiregistravę dalyviai!
Registruotis kviečiame iki kovo 28 dienos. Užsiregistravę sulauksite patvirtinimo laiško su nuorodomis į mokymosi medžiagą ir svarbiomis detalėmis apie egzaminą.
Egzamine gali dalyvauti visi norintys. Dalyviai varžysis trijose kategorijose: moksleivių, piliečių ir profesionalų. Taip pat rinksime ir aktyviausiai dalyvavusią mokyklą.
Kodėl verta dalyvauti? Pasitikrinsi, ką žinai apie NATO, o 7 geriausius rezultatus pasiekusių egzamino dalyvių laukia kelionė į NATO būstinę Briuselyje. Trijų aktyviausių mokyklų komandos bus pakviestos pasižvalgyti po NATO aviacijos bazę Šiauliuose!