Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus (Žeimenos g. 66, Kaunas) 2020 m. birželio 8-26 dienomis organizuoja dvi dienines stovyklas Kauno miesto ir rajonų mokyklų mokiniams:

II dieninė stovykla „Mokausi žaisdamas“ 5 – 8 ir I – III g. klasių mokiniams – kandidatams praėjusiems motyvacinį pokalbį ir ketinantiems mokytis Kadetų licėjuje. Taip pat į stovyklą kviečiame ir esami Kadetų licėjaus auklėtiniai. Stovyklos dalyviai bus skirstomi į būrius pagal klases: 5 – 6, 7 – 8, I – III g. kl.

Stovykla vyks nuo 2020-06-15 iki 2020-06-19. Registracija telefonu – 8 645 68127. Stovykla kasdien nuo 8.00 iki 17.00 val. (65 Eur). Tai savęs pažinimas, poreikių ir galimybių analizė, ekstremalūs išbandymai atrandant savyje harmoniją su gamta, greitos reakcijos ir motorikos lavinimas, ugdomas mąstymas ir sąmoningumas, lyderiavimas prisiimant atsakomybę už priimtus sprendimus, greitų sprendimų priėmimas kritinėse situacijose, fobijų įveikimas, valia, ištvermė, skatinamas kūrybiškumas ir aktyvumas, negatyvių emocijų, pykčio ir agresijos apraiškų valdymas, fizinis ir psichologinis pasirengimas, atsparumas neigiamiems gyvenimo reiškiniams.

II dieninės stovyklos dalyvių sąrašas (informacija atnaujinta 2020 06 15).

Informacija dėl bendrabučio. Su daiktais atvykstate į Kadetų licėjų birželio 15 d., 07.45 val. Pasibaigus užsiėmimams, 17.30 val. lydimi instruktoriaus, vyksite į bendrabutį. Su savimi reikia turėti patalynės komplektą.

Sokratas yra pasakęs: „Šventai tikėk, kad eini Olimpo kalno link, ir pateksi ant Olimpo kalno.“

Norinčių stovykloje dalyvauti mokinių tėveliai užpildo: sutartį, prašymą, sutikimus, pasirašo ir atneša kartu su gimimo datą įrodančiais dokumentais bei sveikatos pažyma į Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjų arba pasirašytus dokumentus, gimimo datą įrodančius dokumentus bei sveikatos pažymą nuskenuoja ir siunčia adresu ricardas.zilaitis@kadetulicejus.lt.

Į stovyklą mokiniai atvyksta prieš 8 val. ir paleidžiami arba paimami tėvelių 17 val.

Mokiniai stovyklų metu bus maitinami du kartus per dieną – pietūs ir vakarienė.

Pinigus už stovyklą reikia pervesti į Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjų dvi dienas iki stovyklos pradžios, AB „Swedbank“ sąskaitą – LT127300010089115971

Stovyklos sutartis – nuoroda.
Tėvų sutikimas – nuoroda.
Sutikimas dėl fotografavimo ir viešinimo – nuoroda.
Prašymas dėl dalyvavimo stovykloje – nuoroda.

Daiktų sąrašas stovyklai – nuoroda.

Stovyklos informacija tel. numeriu: 8 645 68127 (I – V nuo 07.30 val. iki 19.00 val.)

Informacija atnaujinta: 2020 06 09