Susitikimas Generolo Povilo Plechavičiaus gimtinėje

Rugpjūčio 4 dieną Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus direktoriaus pavaduotojas Ričardas Žilaitis drauge su KASP Žemaičių apygardos 3 rinktinės vadu plk. ltn. Linu Idzeliu lankėsi Povilo Plechavičiaus gimtinėje.

Židikų seniūnijoje vyko susitikimas su Židikų seniūne Skirmute Stasyte, seniūnės pavaduotoju Arvydu Brazdauskiu, Mažeikių rajono savivaldybės Tarybos nare Genoveita Griciene ir Ukrinų bendruomenės pirmininke Valda Muravjoviene.

Susitikimo metu buvome supažindinti su Povilo Plechavičiaus gimtine, aplankėme Plechavičių giminės kapavietę Ukrinų kapinėse. Susitikimo pabaigoje atvykome ir į buvusią Sedos komendatūrą, kurioje Povilas Plechavičius vykdė komendanto pareigas nuo 1919 metų.

Išsiskirianti su KASP Žemaičių apygardos 3 – osios rinktinės vadu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės kartu su Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjumi puoselėti generolo atminimą, įprasminant jo nuveiktus darbus Lietuvai. Apkalbėti du nauji projektai: Generolo Povilo Plechavičiaus atminimo liepų parkas Bukančiuose ir pėsčiųjų žygis minint Povilo Plechavičiaus gimimo metines.

Nuotraukos autoriai: KASP Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *