Anglų klb., mokytoja J. Abdrachmanovienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Anglų klb., mokytoja R. Kavaliauskienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Dailė, mokytoja J. J. Varnagirė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Etika, mokytoja I. Čimžienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Fizinis ugdymas, mokytoja Ž. Bartkevičienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Gamta ir žmogus, mokytoja N. Džiaugytė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Istorija, mokytoja S. Laureckienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Karybos pagrindai, mokytojas S. Umbrusevičius
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Karybos užsiėmimai, instruktorė I. Sutkutė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Lietuvių kl., mokytoja V. Užgalienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Matematika, mokytojas A. Keblikas
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Muzika, mokytoja L. Š. Valaitienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Nacionalinis saugumas ir krašto gynyba, mokytoja L. Urbonavičiūtė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Rusų kl., mokytoja A. Mongird
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Rusų kl., mokytoja B. Ivanauskienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Šokis, mokytoja J. Jonaitienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Technologijos, mokytoja G. Žebelienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Teisės pagrindai, mokytoja K. Žukauskienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Tikyba, mokytoja L. Braziene
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Vokiečių klb., mokytoja D. Andreikienienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22

Informacija atnaujinta: 2020 10 30