Anglų klb., karinis vertimas, mokytoja G. Okockė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Anglų klb., mokytoja G. Okockė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Anglų klb., mokytoja J. Abdrachmanovienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Anglų klb., mokytoja R. Kavaliauskienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Biologija, mokytoja G. Žebelienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Biologija, mokytoja R. Markevičienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Chemija, mokytoja L. Danielė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Etika, mokytoja I. Čimžienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Fizika, mokytojas A. Bagdonas
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Fizinis ugdymas, mokytoja Ž. Barkevičienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Geografija, mokytoja R. Markevičienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Informacinių technologijų, mokytojas V. Stanevičius
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Istorija, modulis, mokytoja D. Vilkienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Istorija, mokytoja D. Vilkienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Karybos pagrindai, mokytojas S. Umbrusevičius
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Lietuvių klb., modulis, mokytoja A. Jazavitienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Lietuvių klb., mokytoja A. Jazavitienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Matematika, mokytoja J. Jankauskienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Muzika, mokytoja L. Š. Valaitienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Rusų kalba, mokytoja A. Mongird
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Technologijos, mokytoja G. Žebelienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Teisės pagrindai, mokytoja K. Žukauskienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Tikyba, mokytoja L. Brazienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22

Informacija atnaujinta: 2020 10 30