Anglų klb., karinis vertimas, mokytoja G. Okockė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Anglų klb., mokytoja G. Okockė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Anglų klb., mokytoja J. Abdrachmanovienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Biologija, mokytoja G. Žebelienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Chemija, mokytoja
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Etika, mokytoja I. Čimžienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Fizika, mokytojas A. Bagdonas
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Fizinis ugdymas, mokytoja Ž. Bartkevičienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Geografija, mokytoja R. Markevičienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Istorija, modulis, mokytoja D. Vilkienė
11.03 – 11.06 IV1
11.03 – 11.06 IV2
11.03 – 11.06 IV3
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Istorija, mokytoja D. Vilkienė
11.03 – 11.06 IV1
11.03 – 11.06 IV2
11.03 – 11.06 IV3
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Karybos pagrindai, mokytojas S. Umbrusevičius
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Lietuvių kalba
11.03 – 11.06, mokytoja O. Cironkaitė
11.03 – 11.06, mokytoja J. Slavinienė
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Lietuvių kalba, modulis
11.03 – 11.06, mokytoja O. Cironkaitė
11.03 – 11.06, mokytoja J. Slavinienė
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Matematika, mokytoja
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Matematika, mokytoja J. Ivanauskienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Muzika, mokytoja L. Š. Valaitienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Rusų klb., mokytoja A. Mongird
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Šokis, mokytoja E. Guogaitė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Technologijos, mokytoja G. Žebelienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Teisės pagrindai, mokytoja K. Žukauskienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22
Tikyba, mokytoja L. Brazienė
11.03 – 11.06
11.09 – 11.13
11.16 – 11.20
11.23 – 11.27
11.30 – 12.04
12.07 – 12.10
12.14 – 12.17
12.21 – 12.22

Informacija atnaujinta: 2020 10 30