Nuotraukų konkursas „Aš ir Kalėdos”

Generolo Povilo Plechavičiaus Kadetų licėjaus Mokinių taryba kviečia visus dalyvauti Kalėdiniame nuotraukų konkurse “Aš ir Kalėdos”.

SĄLYGOS:

1. Konkursinėje nuotraukoje turi būti nusifotografavęs Kadetų licėjaus auklėtinis, kuris siunčia nuotrauką dalyvauti konkurse.

2. Fotografuotis reiktų tokioje vietoje, kuri primena Kalėdas, nuotraukoje turi matytis kalėdiniai atributai.

3. Nuotraukoje mokinys negali vilkėti  kamufliažo, tik civiline apranga.

Visus Jūsų darbus talpinsime Kadetų licėjaus facebook socialinio tinklo puslapyje.

Balsavimas vyks tokiu principu: viešojo balsavimo balsai bus sumuojami su Mokinių tarybos komisijos narių balsais ir bus renkami patys kūrybiškiausi nugalėtojai.

Siųskite savo Kalėdines nuotraukas el. paštu: gppkl.mt@gmail.com) ir dalyvaukite šiame konkurse bei laimėti įvairių prizų!

KONKURSO IR BALSAVIMO PRADŽIA GRUODŽIO 9 DIENĄ! PABAIGA GRUODŽIO 17 DIENĄ.

Mokinių taryba su nekantrumu laukia Jūsų laiškų su nuotraukomis ( tema “KALĖDOS”). Laiške nepamirškite nurodyti savo vardo, pavardės bei klasės.