Pagalba Ukrainai

Pagalba Ukrainai – tinklų pynimas

Vytauto Didžiojo Universiteto kvietimu Kauno Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus prisideda prie universiteto organizuojamo maskuojančių tinklų pynimo. Šie tinklai bus siunčiami į Ukrainą.

VDU jau nuo karo pradžios organizuoja kamufliažinių tinklų pynimą. Jie teikia paramą Ukrainos gyventojams ir nuo karo pasitraukusiems dėstytojams bei studentams. Universitetas studentams skiria gyvenimo išlaidas padengiančias stipendijas, priima juos dirbti ar studijuoti. Kadetų licėjus taip pat teikia pagalbą Ukrainos žmonėms: Licėjuje mokosi vaikai pabėgę nuo karo, kadetai dalyvauja įvairiose savanoriškose akcijose.

Kadetų licėjus savanorystei teikia ypatingą dėmesį. Mes siekiame išugdyti savarankiškumą ir atsakingumą. Todėl šio konflikto metu Licėjus ir jo kadetai savanoriauja tam, kad suteiktų paramą nukentėjusiems nuo karo. Kadetai, lydimi instruktorių, teikė pagalbą Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriams, dvi dienas krovė iš Kauno gyventojų surinktus daiktus, skirtus Ukrainos gyventojams. Taip pat kadetai padėjo komplektuoti šarvines liemenes, o tai turėtų pagelbėti padėti išsaugoti gyvybes.

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus bendruomenė remia Ukrainą ir yra pasirengusi padėti civiliams gyventojams. Galima tikėtis, kad licėjaus teikiama pagalba Ukrainai tęsis tol, kol bus apginta valstybė ir nugalėti okupantai.