Paramos rinkimas

Paramos rinkimas „Kruty didvyrių“ vardo sukarinto licėjaus kadetams

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus kviečia visą bendruomenę prisijungti prie paramos rinkimo Lvivo „Kruty didvyrių“ vardo sukarinto licėjaus auklėtiniams. Prašome kiekvieno kadeto padovanoti žibintuvėlį ant „galvos“ ir 6 jam skirtas baterijas.

Rusija ir toliau demonstruoja savo norą terorizuoti nekaltus civilius. Vietoj to, kad naudotų savo ginklus mūšio lauke, priešiškai nusiteikusios kariuomenės kariai juos nutaiko į civilinę infrastruktūrą, ypač elektrines. Ukrainiečiai – drąsūs ir ryžtingi. Jų siekio gyventi laisvoje ir demokratiškoje valstybėje niekas neatims, ukrainiečiai nepalūžta net ir šalto, tamsaus sezono metu trūkstant elektros bei vandens tiekimui.

Labai sudėtingos sąlygos „Kruty didvyrių“ sukarintame licėjuje Lvive. „Esant oro pavojui, visi kadetai su mokytojais tęsia savo pamokas slėptuvėje“, – pasakojo plk. Jurij Gusar , „na o paskutinio miesto apšaudymo metu mūsų „licejistai“ praleido beveik dvylika valandų“.

Dar didesni sunkumai prasidėjo, kada beveik visa Ukraina liko be elektros. Kadetų licėjuje ugdymo procesas nenutrūko – vienoje rankoje prožektorius, kitoje knyga, pertraukų metu – maskuojančių tinklų pynimas Ukrainos kariuomenei. Maistas keturiems šimtams kadetų yra ruošiamas ant laužo.

Iniciatyva skirta aprūpinti Lvivo kadetų licėjaus auklėtinius žibintuvėliais ant „galvos“ (400 vnt.). Tikime, kad kiekvienas kadetas atneš ir padovanos žibintuvėlį su baterijomis savo draugui Ukrainoje, kuris šiuo metu susiduria su sunkumais.

Prašome žibintuvėlį atnešti į Kadetų licėjų ir įteikti komendantui Aleksandrui Nemurai. Parama renkama iki lapkričio 30 dienos imtinai. Mob. tel. num. pasiteiravimui: 8 645 68127

Nuotraukos šaltinis: ebay.co.uk

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *