Paskutinis skambutis aštuntajai kadetų laidai

Kiekvienas Paskutinis skambutis būna kitoks, bet šis buvo ypatingas – beveik visus metus mokiniai mokėsi nuotoliniu būdu, vieni kitus ir mokytojus matė tik kompiuterių ekranuose. Todėl ypač džiugu, kad gegužės 24 d. Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje skambėjo gražiausi žodžiai, linkėjimai, padėkos. Nuaidėjęs Paskutinis skambutis, priminė, jog vaikystė baigėsi ir teks greitai pasukti į gyvenimo išbandymų kelią. Pirmasis rimtas toks išbandymas – brandos egzaminai. Visada džiugu žiūrėti į klegantį, pilną planų ir svajonių abiturientų būrį. Labai norėtųsi, kad jums visiems pasisektų įgyvendinti savo svajones, pasiekti užsibrėžtų tikslų bei atrasti tai, kas gyvenimą padarytų prasmingą.