Transporto lengvatos (pavežėjimas) mokiniams:

Transporto lengvatos mokiniams teikiamos vadovaujantis LR Transporto lengvatų įstatymu (Žin., 2000, Nr. 32-890), Kauno miesto savivaldybės tarybos 2013 m. spalio 10 d. sprendimu Nr. T-550 „Dėl moksleivių ir vaikų globos įstaigų gyventojų važiavimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Kadetų licėjaus moksleiviams kelionės išlaidos kompensuojamos:

1. Kaimuose ir miesteliuose gyvenantiems mokiniams darbo dienomis važiuojantiems į mokyklą iki 40 km ir atgal vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais, tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais, maršrutiniais taksi (išskyrus tuos atvejus, kai mokinys gali važiuoti vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo autobusais) ir keleiviniais traukiniais.

2. Bendrabučiuose gyvenantiems moksleiviams, savaitgaliais važiuojantiems vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais, tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais, autobusų specialiaisiais reisais, maršrutiniais taksi ir keleiviniais traukiniais.

Dėl pavežėjimo į licėjų:

Mokiniams, kurie gyvena kaimuose, miesteliuos iki 40 km nuo mokyklos atstumu, nebus kompensuojamos važiavimo į mokyklą išlaidos, jeigu iš tų vietovių važiuoja miesto transportas.
Pvz., Karmėlava (A 29), Garliava (A 6), Neveronys (A 39), Akademija (A 18).

Dėl transporto lengvatų kadetų licėjaus auklėtiniams reikia kreipti į socialinę pedagogę Neringą Misiukevičienę.

Informacija atnaujinta: 2023-03-06