Pažink LR Konstituciją

Aštuntą kartą prokuratūros organizuojamas Konstitucijos dienai spalio 25 d. paminėti skirtas konkursas vyresnių klasių moksleiviams „Pažink LR Konstituciją“ šiemet pirmą kartą vyko ne tik Klaipėdoje. Moksleiviai šiais metais pasitikrinti savo žinių sugužėjo ir į Kauno, Šiaulių, Panevėžio apygardų prokuratūras.
Devyniolikai gimnazijų iš visos Lietuvos atstovavo ir į konkurso klausimus atsakinėdami dėl geriausiųjų vardo rungėsi daugiau nei pusšimtis moksleivių iš Lietuvos didmiesčių.
Vienu metu ir laiku Konstitucijos egzaminas vyko apygardos prokuratūrose, atsakant į 30 testo klausimų chronometru buvo fiksuojamas laikas.
Dėl geriausio LR Konstitucijos žinovo vardo Kauno mieste varžėsi apie 20 vyresniųjų klasių mokinių. Mūsų licėjų atstovavo III a klasės mokinė Ugnė Šetkutė, kuri šiame konkurse užėmė 1-ąją vietą! Ugnė buvo apdovanota Kauno apygardos prokuratūros skirta dovana. Sveikiname!

Categories: Be kategorijosTags: