Prezidentas sveikina abiturientus paskutinio skambučio proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda sveikina visus šalies abiturientus paskutinio skambučio proga.

„Netrukus laikysite baigiamuosius egzaminus ir užbaigsite svarbų savo gyvenimo etapą. Etapą, kuriame sėmėtės žinių ir patirties, mokėtės bendrauti. Po mokyklos Jums atsivers jau nauji iššūkiai ir kartais teks ieškoti sprendimų užduotims, su kuriomis dar nesusidūrėte, bet tikiu, kad Jūsų laukia labai įdomi ateitis“, – sveikinime abiturientams teigia šalies vadovas.

Pasak Prezidento, kartais mes svarstome, ar turime užtektinai talentų sėkmingam gyvenimo keliui. „Esu įsitikinęs, kad kiekvienas žmogus jų turi – ypatingų ir išskirtinių. Jeigu Jūs savųjų dar nepastebite – drąsiai ieškokite toliau, niekada nevėlu“, – sako Prezidentas.

Šalies vadovas pabrėžė, kad Lietuvai reikia abiturientų gabumų ir jaunatviško ryžto, padėkojo jiems už kantrybę ir gebėjimą perprasti naująsias technologijas, nes šių mokslo metų pabaiga buvo paženklinta ypatingo mokymosi būdo, ir palinkėjo kuo didžiausios sėkmės.