Nuo 2022 m. kovo 15 d. iki gegužės 31 d.:

Prašymai mokytis pagal  pagrindinio ugdymo programos I ir II dalis (5-8, I(9) – II(10) klasės) ir vidurinio ugdymo programą (III(11)-IV(12) klasės) priimami:

• per informacinę prašymų pateikimo sistemą https://imokykla.kaunas.lt (jei vieno iš tėvų ir vaiko gyvenamoji vieta yra deklaruota Kauno miesto savivaldybės teritorijoje)
  • Kadetų licėjaus raštinėje darbo dienomis nuo 9 iki 15.30 val. (jeigu nė vieno iš tėvų gyvenamoji vieta nėra deklaruota Kauno miesto savivaldybės teritorijoje, deklaruota Kauno rajone ar kitose vietovėse arba nėra galimybių prašymą pateikti per informacinę sistemą). Prašymo forma

Iki birželio 29 d. 12.00 val.  būtina pristatyti į raštinę:

• el.pažymą (ataskaita iš e-dienyno) apie mokinio I pusmečio pasiekimus (arba 1-2 trimestrų rezultatus);
    charakteristiką;
  • 8 klasės baigimo pažymėjimo originalą (stojant į I (9) klasę);
  • pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimo original (stojant į III (11) klasę);
  • gimimo liudijimo kopiją (turėti ir originalą);
  • 3 nuotraukas dokumentams (3×4) su uniforma;
  • užsienio kalbų (pirmos ir antros) mokėjimo lygio nustatymo pažymą (stojantiems į III (11) klasę)

Iki birželio 29 d. rekomenduojama:

Dalyvauti Kadetų licėjaus organizuojamoje dieninėje stovykloje

Birželio 29 d. 15 val. konferencijų salėje –  priėmimo komisijos posėdis

Birželio 30 d. 9.00 val.  skelbiamas bendras visų priimtų į licėjų mokinių sąrašas:

• Kadetų licėjaus internetinėje svetainėje;
  • Kadetų licėjaus informacijos lentoje;
  • El. paštu, kuris nurodytas prašyme (per 3 d. d.).

Iki rugpjūčio 31 dienos  priimami prašymai į laisvas vietas.

Prašymo padavimo data ir laikas įtakos priimamų asmenų eiliškumui neturi.

Mokinių priėmimas į Kadetų licėjų vykdomas vadovaujantis Mokinių priėmimo į Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjų kriterijų ir klasių komplektavimo tvarkos aprašu, patvirtintu visuotinio dalininkų susirinkimo 2022 m. vasario 24 d. protokolu nr. 3-1.

Į visus Jums rūpimus klausimus dėl mokinių priėmimo atsakysime darbo dienomis nuo 9 iki 16 val.  el. paštu  cadet@plechavicius.lt ir  loreta.vosyle@kadetulicejus.lt   tel. nr.+370 671 19059.

Informacija atnaujinta: 2022 03 08

El. pašto adresas nebus skelbiamas.