Registracija atvykstantiems

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje prižiūrima tvarka ir lankomumas. Tai daroma ne tik dėl mokinių gerovės, bet ir dėl jų bei mokymo įstaigos saugumo. Todėl visus į ugdymo įstaigą atvykstančius mokinius, darbuotojus ir t.t. pasitinka budintis darbuotojas, kuriam reikia pranešti apie atvykimo į mokyklą laiką bei tikslą.

Tas pats galioja ir mokyklos darbuotojams, norintiems pasiimti kabinetų raktus. Iki šiol buvo naudojamos visiems įprastos priemonės – sąsiuvinis ir tušinukas. Tačiau dabar Licėjus pradėjo naudoti kompiuterius, kurie visą šį procesą turėtų pagreitinti.

Tikslesnė informacija bus greičiau apdorojama ir lengviau prieinama mokyklos administracijai internetu, todėl tikimasi, kad jų darbas vyks sklandžiau. Mokyklos administracija laiku gaus informaciją apie mokinių lankomumą, svečių atvykimą, kabinetų naudojimą.

Mokiniai ir mokytojai dar turi įprasti prie naujos įrangos, tačiau tokia tvarka jiems jau gerai žinoma. Nauja įranga palengvins ne tik mokyklos administracijos, bet ir budinčiųjų darbą.