Rugsėjo pirmoji

Rugsėjo pirmoji – Mokslo ir žinių šventė

Vasarai pamažu einant į pabaigą, artėja nauji mokslo metai. Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus jau pradeda ruoštis ateinančiai Rugsėjo pirmosios – mokslo ir žinių dienos šventei. Jos pradžia planuojama rugsėjo 1 d., 13.00 valandą. Šventėje dalyvaujantiems kadetų aprangos kodas: lauko uniforma su vasarinėmis kepuraitėmis, o būrių vadams – su beretėmis. Naujokams yra skirtas laikas pasiruošimui dalyvauti šioje šventėje: rugpjūčio 29, 30 ir 31 dienomis nuo 14.00 val. iki 17.00 val. Licėjaus rikiuotės aikštėje vyks pasiruošimas iškilmingai rikiuotei. Atvykusiems iš kitų miestų bus sudarytos sąlygos gyventi bendrabutyje.

Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje mokosi vaikai iš visos Lietuvos ir ne tik. Pokyčių sulauks ir dabar besimokantys kadetai: nuo rugsėjo jiems rengiami nauji pamokų ir karybos užsiėmimų tvarkaraščiai, pertvarkyta dienotvarkė, bus organizuojami nauji būreliai, įvestas savanorio pasas. P. Plechavičiaus kadetų licėjus jau daugybę metų papildomai užsiima neformaliuoju ugdymu, o pasirinkimas tik plečiasi.

Rugsėjo 1-osios šventėje laukiami kadetų artimieji, taip pat buvusieji Licėjaus auklėtiniai, socialiniai partneriai ir svečiai iš visos Lietuvos. Visa Kadetų licėjaus bendruomenė kartu sutiks naujus mokslo metus.