Skatinimo taškai

Skatinimo taškai – skatinimas veikti!

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus nėra įprasta bendrojo ugdymo mokykla. Pagal Licėjaus misiją, kadetai ruošiami būti aktyvūs ir pilietiški bei skatinami tarnybai Lietuvos kariuomenėje.

Šiuo tikslu jie reguliariai dalyvauja užsiėmimuose, renginiuose ir konkursuose, tuo pat metu neapleidžiant mokslų. Tai nėra lengva: reikia daug laiko ir jėgų. Taigi, mokinius reikia motyvuoti. Šiuo tikslu Licėjuje pasitelkiamos įvairios priemonės, o viena iš jų – skatinimo taškai.

Mokslo metų eigoje klasių vadovai fiksuoja kadetų veiklą elektroninio dienyno sistemoje, už kurią skiriami numatyti skatinimo taškai. Surinkti taškai pateikiami Licėjaus administracijai.

Skatinimo taškai skiriami už renginių organizavimą Licėjuje arba dalyvavimą darbo grupėje organizuojant renginius (30), dalyvavimą renginiuose mokykloje (15); jos reprezentavimą Kauno miesto (10), Respublikiniuose (15) ar tarptautiniuose renginiuose (20); juose iškovotą I (30), II (20) ar III (10) vietą; nuolatinį savanoriavimą (30); individualios (20) ar komandinės (30) iniciatyvos įgyvendinimą Licėjuje; 8-ių (10), 9-ių (20) ar 10-ies (30) balų mokslo žinių vidurkį mėnesio pabaigoje; per mėnesį nepraleistą nei vieną pamoką (25).

Surinkę daugiausiai skatinimo taškų mokiniai gauna apdovanojimus. Jiems suteikiamos galimybės dalyvauti Licėjaus organizuotuose išvykose, įteikiamos padėkos ar individualios dovanos.

Birželio 21 d. 13:30 val. Kadetų licėjaus iškilmingos rikiuotės metu, mūsų socialiniai partneriai parduotuvė „Armija ir civiliai“ mūsų aktyviausiems kadetams išdalins įsteigtas dovanas:

5 – 6 klasių kadetams

2 vieta: Išgyvenimo reikmenys