Sutartis su Lietuvos sporto universitetu

Sausio 15 dieną Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos sporto universitetu.

„Kadetai noriai lanko įvairius sporto užsiėmimus, būrelius po pamokų, todėl laukiame ne tik LSU specialistų, jau dabar dirbančių licėjuje, bet ir studentų, norinčių atlikti praktiką“, – teigė Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus direktoriaus pavaduotoja ugdymui, l. e. p. direktorė Ingrida Levickienė.

Sutartimi LSU įsipareigojo sudaryti sąlygas licėjaus siunčiamiems specialistams kelti kvalifikaciją LSU, naudotis LSU metodine bei materialine baze, užtikrinti savo specialistų dalyvavimą licėjaus rengiamuose susirinkimuose, konferencijose, seminaruose, kursuose, sporto ir kituose renginiuose.

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus konsultuos LSU personalą tobulinant studijų programas, sudarys sąlygas LSU studentams atlikti praktiką Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje. Be to, LSU specialistai bus kviečiami į organizuojamus licėjaus susirinkimus, konferencijas, seminarus, kursus, sporto ir kitus renginius.

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 5 metų laikotarpiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *