Sveikatos laboratorija

Kovo 14-ą dieną Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Eksperimentų forume „Sveikatos laboratorija“. Mūsų mokyklai šiame forume atstovavo penktų klasių kadetai:
A. Volungevičius, M. Navašinskaitė, E. Kuncaitė. Kadetus konkursui rengė mokytoja N. Džiaugytė.
A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos, kurioje vyko forumas, tikslas – padėti vaikams įgyti visuminę sveikatos sampratą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą bei paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.
Jaunieji kadetai pristatė eksperimentą „Medaus kokybės nustatymas“. Pasak kadetų, priemaišas meduje nustatyti pirkimo metu neįmanoma, todėl, pirmiausia turime pasirinkti medų, kuris iš pirmo žvilgsnio atitinka aukštos kokybės reikalavimus ir pirmą kartą pirkti nedidelį kiekį medaus.
Mokiniai buvo apdovanoti Padėkomis ir dovanų kuponu į boulingą.