Tarptautinė „Kings“ matematikos olimpiada

Šį kartą olimpiados „Kings“ finalas vyko  balandžio 4-25 d. internetu.  „Kings“ olimpiada yra tarptautinė ir vienija mokinius iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Sakartvelio. Šiame edukaciniame konkurse svarbūs ne tik akademiniai rezultatai, bet ir iniciatyva, kūrybiškumas bei strateginio mąstymo įgūdžiai. Tad tokių smalsių, sėkmingai praėjusių kvalifikacinį etapą, motyvuotų mokytis ir nebijančių iššūkių mokinių atsirado 10 mokinių. Finale geriausiai sekėsi ir bus apdovanoti I lygmens diplomais: 5 kl. mok. Rytis Okmanas (84,44 % taškų), 6a kl. mok. Neidas Lenkaitis (82,14 % taškų) ir 8a kl. mok. Gabija Deveikytė (87,18 % taškų).

Sveikiname visus finalo dalyvius ir nuoširdžiai dėkojame mokinių tėveliams už paramą ir siekį, kad jų vaikai sėkmingai dalyvautų  „Kings“ olimpiados finale.

Informaciją paruošė: matematikos mokytojas A. Keblikas