Karyba kitaip

Tarptautinė kūrybinė – patyriminė konferencija “Karyba kitaip”

Jau ketvirtąkart Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus organizuoja tarptautinę kūrybinę – patyriminę konferenciją “Karyba kitaip”. Tai išskirtinis renginys, kurio tikslas – plėtoti karybos integravimo galimybes į ugdymo procesą įgyvendinant šiuolaikinio mokymosi paradigmą.

Tarptautinė konferencija “Karyba kitaip” sulaukė išties neįtikėtino populiarumo: pasidalinti savo patirtimi, atskleisti savo įžvalgas panoro mokiniai ir mokytojai iš įvairių ugdymo įstaigų iš Vilniaus, Kėdainių, Alytaus, Kauno, Kauno rajono mokyklų.

Džiaugiamės, kad kartu su mumis buvo ir mūsų partneriai Lvivo „Kruty didvyrių“ vardo sukarinto licėjaus viršininko pavaduotojas plk. ltn. Taras Hrytsevič ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininko pavaduotojas plk. ltn. Eugenijus Lastauskas kurie tarė sveikinimo žodžius.

Kauno muziejaus istorikas dr. Simonas Jazavita konferencijos dalyviams papasakojo apie Lietuvos ir Ukrainos istorijos paraleles, kurios šiuo laikmečiu mums labai yra svarbios.

Dėkojame Krašto apsaugos savanorių pajėgų, Dariaus ir Girėno apygardos II rinktinės kariams už ginkluotės demonstraciją.

Nuotraukų autorius: j. kdt. Neidas Kažys